Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Euroopa Liidu olulisism programm elurikkuse hoidmiseks ja loodus- ning keskkonnakaitseks on LIFE programm. Oleme selle tõhusa tööriista abil viinud ellu mitmed meie edukamad tööd ja neid tuuakse eeskujuks ka LIFE programmi tutvustavates artiklites. 2021 LIFE programmi tutvustavad lood räägivad ka meie edulugudest

LIFE programmi tutvustavad lood räägivad ka meie edulugudest

27. aprillil 2021

Euroopa Liidu olulisism programm elurikkuse hoidmiseks ja loodus- ning keskkonnakaitseks on LIFE programm. Oleme selle tõhusa tööriista abil viinud ellu mitmed meie edukamad tööd ja neid tuuakse eeskujuks ka LIFE programmi tutvustavates artiklites.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE programmi tutvustavad lood

Kambja valla uudised 27 04 Euroopa Liidu olulisism programm elurikkuse hoidmiseks ja loodus- ning keskkonnakaitseks on LIFE programm. Oleme selle tõhusa tööriista abil viinud ellu mitmed meie edukamad tööd ja neid tuuakse eeskujuks ka LIFE programmi tutvustavates artiklites.

LIFE programmi tutvustavad lood räägivad ka meie edulugudest

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »