Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Projekti külastasid Euroopa Komisjoni LIFE üksuse esindajad ja kohapealne seiraja. Projekti ülevaatus toimus projekti Viidumäe alal. Projekti ülevaatus, Viidumäe, september 2017 LIFE üksuse esindajate külaskäik

LIFE üksuse esindajate külaskäik

29. sept. 2017

Projekti külastasid Euroopa Komisjoni LIFE üksuse esindajad ja kohapealne seiraja. Projekti ülevaatus toimus projekti Viidumäe alal.

Välitööde käigus vaatasime üle projekti alal teostatud tööd ja kontrolliti ka projekti raamatupidamise korraldust ning finantsarvestuse pidemist. Muriel, Päivi ja Luule said ülevaate projekti hetkeseisust, elluviidud tegevustest ja vastavusest projekti taotlusele. projekt on edenenud plaanipäraselt ja eesmäride saavutamine tagatud.

LIFE üksuse esindajate külaskäik
Projekti ülevaatus, Viidumäe, september 2017

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE üksuse esindajate külaskäik

Välitööde käigus vaatasime üle projekti alal teostatud tööd ja kontrolliti ka projekti raamatupidamise korraldust ning finantsarvestuse pidemist Muriel, Päivi ja Luule said ülevaate projekti hetkeseisust, elluviidud tegevustest ja vastavusest projekti taotlusele Projekti külastasid Euroopa Komisjoni LIFE üksuse esindajad ja kohapealne seiraja. Projekti ülevaatus toimus projekti Viidumäe alal.

LIFE üksuse esindajate külaskäik

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »