Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Rahvusvaheline kokkusaamine sai osalejatelt väga positiivse hinnangu ja hea on kuulda, et jõgede ja jõe elustiku teema läheb korda suurele hulgale inimestele LIFEnews kõige loetum lugu- LIFE jõeliste elupaikade ja liikide seminar Tartus

LIFEnews kõige loetum lugu- LIFE jõeliste elupaikade ja liikide seminar Tartus

20. jaanuari 2015. aasta LIFE uudistes on ülevaade 2014. aasta loetumatest artiklitest. Tuleb välja, et kõige loetum oli lugu Tartus toimunud LIFE teemaseminarist, mis korraldati ASTRALE konsortsiumi poolt Eesti Loodushoiu Keskuse abil ja võõrustamisel. Rahvusvaheline kokkusaamine sai osalejatelt väga positiivse hinnangu ja hea on kuulda, et jõgede ja jõe elustiku teema läheb korda suurele hulgale inimestele.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased projektid
Praegu on käimas kaks suuremat projekti. LIFE Happyriver taastab Laeva jõe alamjooksu ja LIFE Springday keskendub unikaalsete nõrglubjaallikate kaitsele. Jätkuvad Emajõe latika rännete ja jõesilmu elupaikade uuringud

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFEnews kõige loetum lugu-

20 jaanuari 2015

LIFEnews kõige loetum lugu- LIFE jõeliste elupaikade ja liikide seminar Tartus

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »