Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Pika noolega ekskavaator avab ummistunud kohad Laeva jõe taastamine algas!

Laeva jõe taastamine algas!

5. augustil 2015

Augustis alustas OÜ Melior-M kauaoodatud Laeva jõe loodusliku sängi taastamistöid! Tööd edenevad hästi ja juba on näha, milline ilus looklev jõgi taas pääseb voolama.

Laeva jõe taastamine algas!
Pika noolega ekskavaator avab ummistunud kohad

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Laeva jõe taastamine algas!

Augustis alustas OÜ Melior-M kauaoodatud Laeva jõe loodusliku sängi taastamistöid! Tööd edenevad hästi ja juba on näha, milline ilus looklev jõgi taas pääseb voolama Pika noolega ekskavaator avab ummistunud kohad

Laeva jõe taastamine algas!

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »