Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Üle Euroopa tähistatakse ühenduse looduskaitse aluseks oleva Loodusdirektiivi ning sellest tulenevate Natura 2000 võrgustiku loomise ja tegevuste finantseerimiseks käivitatud LIFE+ mehhanismi 25. sünnipäeva. pdf 0,4Mb) Loodusdirektiivi, Natura 2000 võrgustiku ja LIFE programmi 25. aastapäeva tähistamine!

Loodusdirektiivi, Natura 2000 võrgustiku ja LIFE programmi 25. aastapäeva tähistamine!

18. mail 2017

Üle Euroopa tähistatakse ühenduse looduskaitse aluseks oleva Loodusdirektiivi ning sellest tulenevate Natura 2000 võrgustiku loomise ja tegevuste finantseerimiseks käivitatud LIFE+ mehhanismi 25. sünnipäeva.

Keskkonnaministeerium korraldab 13. juunil Tallinna Loomaaia Loodushariduskeskuses tähtpäevale pühendatud piduliku ürituse. Meil on võimalus tutvustada meie poolt elluviidud LIFE projekte. 

pdf LIFE 25 päevakava (.pdf 0,4Mb).

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Loodusdirektiivi, Natura 2000 võrgustiku

Keskkonnaministeerium korraldab 13 juunil Tallinna Loomaaia Loodushariduskeskuses tähtpäevale pühendatud piduliku ürituse Üle Euroopa tähistatakse ühenduse looduskaitse aluseks oleva Loodusdirektiivi ning sellest tulenevate Natura 2000 võrgustiku loomise ja tegevuste finantseerimiseks käivitatud LIFE+ mehhanismi 25. sünnipäeva.

Loodusdirektiivi, Natura 2000 võrgustiku ja LIFE programmi 25. aastapäeva tähistamine!

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »