Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Eesti Keskkonnaministeerium Looduskaitsemärk 2014

Looduskaitsemärk 2014

Kord aastas tunnustab Keskkonnaministeerium üksikisikuid või organisatsioone looduskaitse alase tegevuse ja teadmiste propageerimise eest looduskaitsemärkidega. Kõrgeim tunnustus on Eerik Kumari looduskaitsepreemia koos looduskaitse kuldmärgiga, mis 2014. aastal omistati Aivar Leitole. 

Kuue looduskaitse hõbemärgi saaja hulgas on ka Meelis Tambets. Hõbemärk on ühtlasi tunnustus varalahkunud Jaak Tambetsile panuse eest Eesti looduskaitsesse.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Looduskaitsemärk 2014

Kord aastas tunnustab Keskkonnaministeerium üksikisikuid või organisatsioone looduskaitse alase tegevuse ja teadmiste propageerimise eest looduskaitsemärkidega Kõrgeim tunnustus on Eerik Kumari looduskaitsepreemia koos looduskaitse kuldmärgiga, mis 2014

Looduskaitsemärk 2014

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »