Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Õnneks on nad huvitatud perkonnale kuuluva kinnisvar seisukorrast ja looduskaitselistest tegevustest saarel Maaomanikud toetavad projekti

Maaomanikud toetavad projekti

15. juulil 2014

Kõigilt eramaaomanikelt on nõusolekud saadud, ka Vormsil, kus enamik maaomanikke on Rootsist. Õnneks on nad huvitatud perkonnale kuuluva kinnisvar seisukorrast ja looduskaitselistest tegevustest saarel.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maaomanikud toetavad projekti

Kõigilt eramaaomanikelt on nõusolekud saadud, ka Vormsil, kus enamik maaomanikke on Rootsist Õnneks on nad huvitatud perkonnale kuuluva kinnisvar seisukorrast ja looduskaitselistest tegevustest saarel

Maaomanikud toetavad projekti

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »