Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
2. veebruaril toimub Tartus rahvusvahelise märgalade päeva tähistamiseks konverents “Tüüpiline sookonverents – Eesti soode klassika”. Konverentsi kutse Märgalade päev 2018

Märgalade päev 2018

11. jaan. 2018

2. veebruaril toimub Tartus rahvusvahelise märgalade päeva tähistamiseks konverents “Tüüpiline sookonverents – Eesti soode klassika”.

Osaleme konverentsi korraldamises ja teeme ka ettekande meie LIFE projektide käigus tehtud jõgede ja allikate ning sooelupaikade taastamistöödest. Konverentsil on kavas palju huvitavaid ettekandeid ja saab vhetada kogemusi teiste märgaladega seotud elupaikade kaitsjate ja taastajatega. Osalemiseks on veel võimalik registreeruda.

Konverentsi kutse

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Märgalade päev 2018

Osaleme konverentsi korraldamises ja teeme ka ettekande meie LIFE projektide käigus tehtud jõgede ja allikate ning sooelupaikade taastamistöödest Konverentsil on kavas palju huvitavaid ettekandeid ja saab vhetada kogemusi teiste märgaladega seotud elupaikade kaitsjate ja taastajatega 2. veebruaril toimub Tartus rahvusvahelise märgalade päeva tähistamiseks konverents “Tüüpiline sookonverents – Eesti soode klassika”.

Märgalade päev 2018

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »