Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Kaia Treier ja Madis Metsur Nõupidamine osapooltega ja projekti külastus

Nõupidamine osapooltega ja projekti külastus

10. okt. 2014

Korraldasime nõupidamise, kus tutvustasime Keskonnaameti, Põllumajandusameti ja Riigimetsa Majandamise Keskuse inimestele uuringute tulemusi ja kavandatavaid tegevusi. Nõupidamisel osales ka Euroopa Komisjoni poolne projekti seiraja Kaia Treier, kellega saime läbi viia ka iga-aastase projekti ülevaatuse. Külastasime ka mõnda olulist projekti töö teostamise kohta.

Nõupidamine osapooltega ja projekti külastus
Viidumäe, oktoober 2014. Kaia Treier ja Madis Metsur

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Nõupidamine osapooltega ja projekti

Korraldasime nõupidamise, kus tutvustasime Keskonnaameti, Põllumajandusameti ja Riigimetsa Majandamise Keskuse inimestele uuringute tulemusi ja kavandatavaid tegevusi Nõupidamisel osales ka Euroopa Komisjoni poolne projekti seiraja Kaia Treier, kellega saime läbi viia ka iga-aastase projekti ülevaatuse

Nõupidamine osapooltega ja projekti külastus

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »