Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Praeguseks on korda aetud olemasolevate radade kandmine ehitisregistrisse, nüüd saab projekteerimisega edasi minna Oluline edasiminek radade rekonstrueerimise ettevalmistamisel

Oluline edasiminek radade rekonstrueerimise ettevalmistamisel

5. juunil 2015

Viidumäel ja Vormsil on kavas rekonstrueerida ka olemasolevad matka- ja õpperajad. Selleks, et tutvustada loodussõpradele omapäraseid ja haruldasi nõrglubjaallikaid, pikendame me ka radasid. esialgu luhtne eesmärk ei oleginii lihtsasti saavutada. Vaja on hulgaliselt kooskõlastusi ja asjaajamist. Praeguseks on korda aetud olemasolevate radade kandmine ehitisregistrisse, nüüd saab projekteerimisega edasi minna.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Oluline edasiminek radade rekonstrueerimise

Viidumäel ja Vormsil on kavas rekonstrueerida ka olemasolevad matka- ja õpperajad Selleks, et tutvustada loodussõpradele omapäraseid ja haruldasi nõrglubjaallikaid, pikendame me ka radasid

Oluline edasiminek radade rekonstrueerimise ettevalmistamisel

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »