Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Praeguseks on korda aetud olemasolevate radade kandmine ehitisregistrisse, nüüd saab projekteerimisega edasi minna Oluline edasiminek radade rekonstrueerimise ettevalmistamisel

Oluline edasiminek radade rekonstrueerimise ettevalmistamisel

5. juunil 2015

Viidumäel ja Vormsil on kavas rekonstrueerida ka olemasolevad matka- ja õpperajad. Selleks, et tutvustada loodussõpradele omapäraseid ja haruldasi nõrglubjaallikaid, pikendame me ka radasid. esialgu luhtne eesmärk ei oleginii lihtsasti saavutada. Vaja on hulgaliselt kooskõlastusi ja asjaajamist. Praeguseks on korda aetud olemasolevate radade kandmine ehitisregistrisse, nüüd saab projekteerimisega edasi minna.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Oluline edasiminek radade rekonstrueerimise

Viidumäel ja Vormsil on kavas rekonstrueerida ka olemasolevad matka- ja õpperajad Selleks, et tutvustada loodussõpradele omapäraseid ja haruldasi nõrglubjaallikaid, pikendame me ka radasid

Oluline edasiminek radade rekonstrueerimise ettevalmistamisel

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »