Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Seirepüügi harjutamine vanajões Õppelaager 2016

Õppelaager 2016

15. juulil 2016

Käesoleva aasta õppelaager, ühtlasi viimane meie poolt Happyriveri käigus korraldatav, sai edukalt läbi viidud. Laagris osales üle 30 erinevas vanuses lapse ja noore, kes said nii teoreetilist õpetust kui ka praktilist kogemust Emajõe rikkalikust loodusest.

Õppelaager 2016
Seirepüügi harjutamine vanajões

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Õppelaager 2016

Käesoleva aasta õppelaager, ühtlasi viimane meie poolt Happyriveri käigus korraldatav, sai edukalt läbi viidud Laagris osales üle 30 erinevas vanuses lapse ja noore, kes said nii teoreetilist õpetust kui ka praktilist kogemust Emajõe rikkalikust loodusest

Õppelaager 2016

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »