Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
2022. aasta lõpus saavad kokku võetud kaks aastat kestnud uurimustöö "Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse hindamine" tulemused. Töö käigus uurisime vimma ja jõesilmu abil, kuidas on siirdekalad omaks võtnud Pärnu jõestiku taasavanenud elupaigad peale Sindi paisu eemaldamist. Tulemuste vastu tundis huvi ka Osooni meeskond. 2022 Osooniga Pärnu jõel

Osooniga Pärnu jõel

2. nov. 2022

2022. aasta lõpus saavad kokku võetud kaks aastat kestnud uurimustöö "Pärnu jõestiku elupaikade taastamise
tulemuslikkuse hindamine" tulemused. Töö käigus uurisime vimma ja jõesilmu abil, kuidas on siirdekalad omaks võtnud Pärnu jõestiku taasavanenud elupaigad peale Sindi paisu eemaldamist. Tulemuste vastu tundis huvi ka Osooni meeskond.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post: meelis.tambets@gmail.com
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Osooniga Pärnu jõel

Osoon 24 10 2022. aasta lõpus saavad kokku võetud kaks aastat kestnud uurimustöö "Pärnu jõestiku elupaikade taastamisetulemuslikkuse hindamine" tulemused. Töö käigus uurisime vimma ja jõesilmu abil, kuidas on siirdekalad omaks võtnud Pärnu jõestiku taasavanenud elupaigad peale Sindi paisu eemaldamist. Tulemuste vastu tundis huvi ka Osooni meeskond.

Osooniga Pärnu jõel

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »