Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Osa uuringutest on tehtud. Esialgsed tulemused on väga huvitavad! Seega võib öelda, et asustamine on olnud tulemuslik ja toetab elujõulise asurkonna tugevnemist ja säilimist Otoliidi uuringud

Otoliidi uuringud

21. dets. 2018

Osa uuringutest on tehtud. Esialgsed tulemused on väga huvitavad!

Otoliidi uuringud
12-13 aastase tõugja otoliit

Uuritud kaladest märkimisväärne osa on pärit Haaslava kalamajandist ehk siis meie projektide Happyfish ja Happyriver poolt Emajõkke asustatud. Seega võib öelda, et asustamine on olnud tulemuslik ja toetab elujõulise asurkonna tugevnemist ja säilimist.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Otoliidi uuringud

12-13 aastase tõugja otoliit Uuritud kaladest märkimisväärne osa on pärit Haaslava kalamajandist ehk siis meie projektide Happyfish ja Happyriver poolt Emajõkke asustatud Seega võib öelda, et asustamine on olnud tulemuslik ja toetab elujõulise asurkonna tugevnemist ja säilimist Osa uuringutest on tehtud. Esialgsed tulemused on väga huvitavad!

Otoliidi uuringud

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »