Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Viis ja pool aastat kestnud suur töö on valmis saanud. Projekti eesmärgid on saavutatud, tulemused on kiiduväärsed! Projekt pälvis ka laialdast tähelepanu ja kajastamist meedias ning erinevatel üritustel Projekt lõppenud!

Projekt lõppenud!

8. jaan. 2019

Viis ja pool aastat kestnud suur töö on valmis saanud. Projekti eesmärgid on saavutatud, tulemused on kiiduväärsed!

Projekt lõppenud!
Taastatud Laeva jõgi

Eduka tegutsemise ja hea koostöö tulemusena saavutasime isegi enamat kui algselt planeeritud. Juurde õnnestus luua mitmekesist kala- ja elurikast jõge kokku 8 kilomeetrit. Ka avatud luhta, mis pakub elupaiku mitetele kalaliikidele ja ka paljudele linnu- ja loomaliikidele, loodi juurde 13 hektarit. Emajõe süsteemi tõugjaasurkond ja Laeva jõe populatsioon sai täiendust 12 000 smasuvise noore tõugja näol. Projekt pälvis ka laialdast tähelepanu ja kajastamist meedias ning erinevatel üritustel.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Projekt lõppenud!

Taastatud Laeva jõgi Eduka tegutsemise ja hea koostöö tulemusena saavutasime isegi enamat kui algselt planeeritud Juurde õnnestus luua mitmekesist kala- ja elurikast jõge kokku 8 kilomeetrit Viis ja pool aastat kestnud suur töö on valmis saanud. Projekti eesmärgid on saavutatud, tulemused on kiiduväärsed!

Projekt lõppenud!

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »