Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
LIFE 20 aastapäeva tähistamise raames organiseerisime koos Puhja gümnaasiumi huvijuhi Tiina Lauriga ja Lodjaseltsiga Puhja kooli noortele Alam-Pedja looduskaitseala külastuse. Puhja valla territooriumil asub suurem osa Alam-pedja looduskaitsealast ja Emajõest sellel alal. Loodusretk võeti hästi vastu, huvi ja vaimustus oli suur. Kokku oli lodjal 40 inimest, kes said kevadisel pingelisel kooliajal looduses energiat taastada. Puhja inimesed asuvad Jõmmule Lodja tekil Emajõel Puhja noortega Alam-Pedjal

Puhja noortega Alam-Pedjal

LIFE 20 aastapäeva tähistamise raames organiseerisime koos Puhja gümnaasiumi huvijuhi Tiina Lauriga ja Lodjaseltsiga Puhja kooli noortele Alam-Pedja looduskaitseala külastuse. Puhja valla territooriumil asub suurem osa Alam-pedja looduskaitsealast ja Emajõest sellel alal. Loodusretk võeti hästi vastu, huvi ja vaimustus oli suur. Kokku oli lodjal 40 inimest, kes said kevadisel pingelisel kooliajal looduses energiat taastada.

Puhja noortega Alam-Pedjal
Puhja inimesed asuvad Jõmmule
Puhja noortega Alam-Pedjal
Lodja tekil Emajõel

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Puhja noortega Alam-Pedjal

Puhja inimesed asuvad Jõmmule Lodja tekil Emajõel LIFE 20 aastapäeva tähistamise raames organiseerisime koos Puhja gümnaasiumi huvijuhi Tiina Lauriga ja Lodjaseltsiga Puhja kooli noortele Alam-Pedja looduskaitseala külastuse. Puhja valla territooriumil asub suurem osa Alam-pedja looduskaitsealast ja Emajõest sellel alal. Loodusretk võeti hästi vastu, huvi ja vaimustus oli suur. Kokku oli lodjal 40 inimest, kes said kevadisel pingelisel kooliajal looduses energiat taastada.

Puhja noortega Alam-Pedjal

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »