Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Seminarist osalejad projekti objektil Rahvusvaheline seminar Viidumäel

Rahvusvaheline seminar Viidumäel

15. juunil 2016

Boreaalse seminari töörühma väljasõit Eesti taasatatavate sooelupaikade aladele oli väga huvitav. Eksperdid peamiselt Skandinaaviamaadest ja Lätist ning Eestist jagasid oma kogemusi ja tulevikuplaane. Viidumäe looduskaitseala oma suure mitmekesisuse ja kavandatavate töödega andis võimalust aktiivseks suhtluseks mitmeks päevaks. 

Rahvusvaheline seminar Viidumäel
Seminarist osalejad projekti objektil

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rahvusvaheline seminar Viidumäel

Boreaalse seminari töörühma väljasõit Eesti taasatatavate sooelupaikade aladele oli väga huvitav Eksperdid peamiselt Skandinaaviamaadest ja Lätist ning Eestist jagasid oma kogemusi ja tulevikuplaane

Rahvusvaheline seminar Viidumäel

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »