Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Laeva jõe avamise üritusega algas nädal aega kestnud seminar projekti tegemiste tutvustamiseks ja koostööprojektide arendamiseks. Baeri maja, mai 2018 Rahvusvaheline seminar

Rahvusvaheline seminar

22. mail 2018

Laeva jõe avamise üritusega algas nädal aega kestnud seminar projekti tegemiste tutvustamiseks ja koostööprojektide arendamiseks.

Pidulik taaselustatud Laeva jõe alamjooksu avamise läbiviimine oli sobivaks alguseks seminarile, kuhu kutsusime kokku koostööpartnereid ja eksperte Eestist ja välismaalt. Tutvustasime meie LIFE projektide käigus kordasaadetut, käisime välitöödel ja arutasime konkreetsete projektide arenguid ning kavandasime uusi võimalikke koostööprojekte. Tubased arutelud toimusid ajaloolises Baeri majas K. E. von Baeri tööruumides.

Rahvusvaheline seminar
Baeri maja, mai 2018

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rahvusvaheline seminar

Pidulik taaselustatud Laeva jõe alamjooksu avamise läbiviimine oli sobivaks alguseks seminarile, kuhu kutsusime kokku koostööpartnereid ja eksperte Eestist ja välismaalt Tutvustasime meie LIFE projektide käigus kordasaadetut, käisime välitöödel ja arutasime konkreetsete projektide arenguid ning kavandasime uusi võimalikke koostööprojekte Laeva jõe avamise üritusega algas nädal aega kestnud seminar projekti tegemiste tutvustamiseks ja koostööprojektide arendamiseks.

Rahvusvaheline seminar

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »