Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Olud suvel lõigatud ja kokku kogutud roo äraveoks on soodsad. Saime lõpetada järve hoolduse tööd ja järve servas oodanud auna ära koristada.   Roo koristus Vormsil

Roo koristus Vormsil

10. märtsil 2018

Olud suvel lõigatud ja kokku kogutud roo äraveoks on soodsad. Saime lõpetada järve hoolduse tööd ja järve servas oodanud auna ära koristada.

Tööd Prästvike järve põhjaotsas on lõpetatud. Harjumatult stabiilsete korralike miinuskraadidega talv tegi tööde tegemise ka lihtsamaks, kuigi kasutasime äraveoks spetsiaalset lintidega, väikese pinnase survega ja hea manööverdusvõimega traktorit Jarcrac. 

Roo koristus Vormsil

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Roo koristus Vormsil

Tööd Prästvike järve põhjaotsas on lõpetatud Harjumatult stabiilsete korralike miinuskraadidega talv tegi tööde tegemise ka lihtsamaks, kuigi kasutasime äraveoks spetsiaalset lintidega, väikese pinnase survega ja hea manööverdusvõimega traktorit Jarcrac Olud suvel lõigatud ja kokku kogutud roo äraveoks on soodsad. Saime lõpetada järve hoolduse tööd ja järve servas oodanud auna ära koristada.

Roo koristus Vormsil

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »