Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
numbris ilmus Nele Ingerpuu artikkel nõrglubja-allikate sammaldest , mis kirjeldab projekti käigus tehtud uuringute tulemusi Samblasõber 17

Samblasõber 17

Tartu Ülikooli ökoloogia ja maateaduste instituudi botaanika osakonna toimetamisel koondatakse teavet sammaldest keskkonda Brüoloogia Eestis. Antakse välja ka ajakiri Samblasõber, mille 17. numbris ilmus Nele Ingerpuu artikkel nõrglubja-allikate sammaldest, mis kirjeldab projekti käigus tehtud uuringute tulemusi.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Samblasõber 17

Tartu Ülikooli ökoloogia ja maateaduste instituudi botaanika osakonna toimetamisel koondatakse teavet sammaldest keskkonda Brüoloogia Eestis Antakse välja ka ajakiri Samblasõber, mille 17

Samblasõber 17

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »