Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Lisandunud on ka erinevaid vanuserühmasid Seire tulemused

Seire tulemused

30. nov. 2015

Kalastiku seire taastatud jões annab ootuspäraseid tulemusi. Jõe sellesse ossa on lisandunud uusi liike, keda siit enne taastamistöid tabatud ei olnud: luts, rünt, turb ja võldas. Kalad liiguvad mööda jõge, suurenenud tabamiskohtabe arv. Lisandunud on ka erinevaid vanuserühmasid.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Seire tulemused

Kalastiku seire taastatud jões annab ootuspäraseid tulemusi Jõe sellesse ossa on lisandunud uusi liike, keda siit enne taastamistöid tabatud ei olnud: luts, rünt, turb ja võldas

Seire tulemused

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »