Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Esimene suurem töö saab olema Vormsil Prästvike järve puhastamine Selgus amfiibtraktori hanke võitja

Selgus amfiibtraktori hanke võitja

7. märtsil 2015

Vee-elupaikade taastamise ja korrastamise tööde läbiviimiseks soetame spetsiaalse märgaladel ja veekogudel töötamiseks mõeldud masina. Hanke tulemusena ostame Rootsist firma Dorotea Mekaniska AB poolt pikaajaliselt toodetava ja arendatava traktori Truxor koos mitmete tööriistadega. Esimene suurem töö saab olema Vormsil Prästvike järve puhastamine.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Selgus amfiibtraktori hanke võitja

Vee-elupaikade taastamise ja korrastamise tööde läbiviimiseks soetame spetsiaalse märgaladel ja veekogudel töötamiseks mõeldud masina Hanke tulemusena ostame Rootsist firma Dorotea Mekaniska AB poolt pikaajaliselt toodetava ja arendatava traktori Truxor koos mitmete tööriistadega

Selgus amfiibtraktori hanke võitja

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »