Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Esimene suurem töö saab olema Vormsil Prästvike järve puhastamine Selgus amfiibtraktori hanke võitja

Selgus amfiibtraktori hanke võitja

7. märtsil 2015

Vee-elupaikade taastamise ja korrastamise tööde läbiviimiseks soetame spetsiaalse märgaladel ja veekogudel töötamiseks mõeldud masina. Hanke tulemusena ostame Rootsist firma Dorotea Mekaniska AB poolt pikaajaliselt toodetava ja arendatava traktori Truxor koos mitmete tööriistadega. Esimene suurem töö saab olema Vormsil Prästvike järve puhastamine.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Selgus amfiibtraktori hanke võitja

Vee-elupaikade taastamise ja korrastamise tööde läbiviimiseks soetame spetsiaalse märgaladel ja veekogudel töötamiseks mõeldud masina Hanke tulemusena ostame Rootsist firma Dorotea Mekaniska AB poolt pikaajaliselt toodetava ja arendatava traktori Truxor koos mitmete tööriistadega

Selgus amfiibtraktori hanke võitja

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »