Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Korraldasime seminari Keskkonnaameti töötajatele tutvustamaks projekti kogemusi ja tehtud töid tagamaks kalastiku hea seisund Alam-Pedja kaitsealal ja Emajõe süsteemis. Vaatasime taasavatud vanajõgesid ja toimusid ka temaatilised ettekanded ning arutelud. Andsime ka ülevaate kaasaegsetest meetoditest kalade rännete ja käitumise uurimisel- biotelemeetriast. Ettekande antud teemal tegi rahvusvaheliselt tunnustatud telemeetriaekspert Finn Okland Norrast, kellel on üle 150 erinevate meetoditega kogu maailmas teostatud töö kogemus. 10 Seminar Keskkonnaameti töötajatele.

Seminar Keskkonnaameti töötajatele.

Korraldasime seminari Keskkonnaameti töötajatele tutvustamaks projekti kogemusi ja tehtud töid tagamaks kalastiku hea seisund Alam-Pedja kaitsealal ja Emajõe süsteemis. Vaatasime taasavatud vanajõgesid ja toimusid ka temaatilised ettekanded ning arutelud. Andsime ka ülevaate kaasaegsetest meetoditest kalade rännete ja käitumise uurimisel- biotelemeetriast. Ettekande antud teemal tegi rahvusvaheliselt tunnustatud telemeetriaekspert Finn Okland Norrast, kellel on üle 150 erinevate meetoditega kogu maailmas teostatud töö kogemus.

Seminar Keskkonnaameti töötajatele.
Finn Okland ja Keskkonnaameti töötajad, Palupõhja 11.10.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Seminar Keskkonnaameti töötajatele

Finn Okland ja Keskkonnaameti töötajad, Palupõhja 11 10 Korraldasime seminari Keskkonnaameti töötajatele tutvustamaks projekti kogemusi ja tehtud töid tagamaks kalastiku hea seisund Alam-Pedja kaitsealal ja Emajõe süsteemis. Vaatasime taasavatud vanajõgesid ja toimusid ka temaatilised ettekanded ning arutelud. Andsime ka ülevaate kaasaegsetest meetoditest kalade rännete ja käitumise uurimisel- biotelemeetriast. Ettekande antud teemal tegi rahvusvaheliselt tunnustatud telemeetriaekspert Finn Okland Norrast, kellel on üle 150 erinevate meetoditega kogu maailmas teostatud töö kogemus.

Seminar Keskkonnaameti töötajatele.

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »