Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Tutvustasime Kiigumõisa allikaid ja piirkonnas tehtut kohalikele inimestele ja omavalitsuse esindajatele. 2018 Seminar Kiigumõisas

Seminar Kiigumõisas

31. mail 2018

Tutvustasime Kiigumõisa allikaid ja piirkonnas tehtut kohalikele inimestele ja omavalitsuse esindajatele.

28. mail kutsusime kokku Kiigumõisa allikatega seotud inimesi ja osapooli. Külastasime allikaid ja rääkisime, kuidas meie tehtu aitab allikate ja põhjaveest sõltuvate elupaikade sisundit hoida ja parandada. Lisaks kohalikele inimestele osalesid nii Paide linna kui ka Keskkonnaameti esindajad.

Seminar Kiigumõisas
Kiigumõisa, 30.05.2018

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Seminar Kiigumõisas

28 mail kutsusime kokku Kiigumõisa allikatega seotud inimesi ja osapooli Tutvustasime Kiigumõisa allikaid ja piirkonnas tehtut kohalikele inimestele ja omavalitsuse esindajatele.

Seminar Kiigumõisas

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »