Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Tutvustasime Kiigumõisa allikaid ja piirkonnas tehtut kohalikele inimestele ja omavalitsuse esindajatele. 2018 Seminar Kiigumõisas

Seminar Kiigumõisas

31. mail 2018

Tutvustasime Kiigumõisa allikaid ja piirkonnas tehtut kohalikele inimestele ja omavalitsuse esindajatele.

28. mail kutsusime kokku Kiigumõisa allikatega seotud inimesi ja osapooli. Külastasime allikaid ja rääkisime, kuidas meie tehtu aitab allikate ja põhjaveest sõltuvate elupaikade sisundit hoida ja parandada. Lisaks kohalikele inimestele osalesid nii Paide linna kui ka Keskkonnaameti esindajad.

Seminar Kiigumõisas
Kiigumõisa, 30.05.2018

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased projektid
Praegu on käimas kaks suuremat projekti. LIFE Happyriver taastab Laeva jõe alamjooksu ja LIFE Springday keskendub unikaalsete nõrglubjaallikate kaitsele. Jätkuvad Emajõe latika rännete ja jõesilmu elupaikade uuringud

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Seminar Kiigumõisas

28 mail kutsusime kokku Kiigumõisa allikatega seotud inimesi ja osapooli Tutvustasime Kiigumõisa allikaid ja piirkonnas tehtut kohalikele inimestele ja omavalitsuse esindajatele.

Seminar Kiigumõisas

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »