Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Oluline takistus hooldatavatele Emajõe luhtadele pääsemiseks on kõrvaldatud, rajatud on uus sild. Sild üle Laeva kanali, august 2017 Sild tehtud!

Sild tehtud!

1. sept. 2017

Oluline takistus hooldatavatele Emajõe luhtadele pääsemiseks on kõrvaldatud, rajatud on uus sild.

Eelmine sild, mis aja jooksul oli muutunud ohtlikuks ka jalgsi Laeva kanalit ületajatele, on asendatud uue, kaasaegse sillaga. Silla ehitus on lõppenud, nüüd jätkub juurdepääsuteede rajamine.

Sild tehtud!
Sild üle Laeva kanali, august 2017

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sild tehtud!

Eelmine sild, mis aja jooksul oli muutunud ohtlikuks ka jalgsi Laeva kanalit ületajatele, on asendatud uue, kaasaegse sillaga Silla ehitus on lõppenud, nüüd jätkub juurdepääsuteede rajamine Oluline takistus hooldatavatele Emajõe luhtadele pääsemiseks on kõrvaldatud, rajatud on uus sild.

Sild tehtud!

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »