Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Soova (Teilma) oja on väga olulina koelmuala, mis on olnud kaua niitmisest väljas. Seetõttu on pealekasvav võsa saavutanud sellised mõõtmed, et puudub võimalus mehhaniseeritult luhta koristada. Proovime seda tööd teha käsitsi saemeeste ja oksapõletajatega. Tööd Soova oja luhal Soova oja koelmute taastamine

Soova oja koelmute taastamine

Soova (Teilma) oja on väga olulina koelmuala, mis on olnud kaua niitmisest väljas. Seetõttu on pealekasvav võsa saavutanud sellised mõõtmed, et puudub võimalus mehhaniseeritult luhta koristada. Proovime seda tööd teha käsitsi saemeeste ja oksapõletajatega.

Soova oja koelmute taastamine
Tööd Soova oja luhal

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Soova oja koelmute taastamine

Tööd Soova oja luhal Soova (Teilma) oja on väga olulina koelmuala, mis on olnud kaua niitmisest väljas. Seetõttu on pealekasvav võsa saavutanud sellised mõõtmed, et puudub võimalus mehhaniseeritult luhta koristada. Proovime seda tööd teha käsitsi saemeeste ja oksapõletajatega.

Soova oja koelmute taastamine

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »