Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Eesti Loodushoiu Keskusele ja projektile Happyfish on osaks saanud suur tunnustus- Keskkonnaministeeriumi poolt korraldatava Aasta Keskkonnateo konkursi peaauhinna- Keskkonnategu 2011 võitis Happyfish! Valik tehti 9 esitatud kandidaadi vahel ja on suur au olla aasta tähtsaima keskkonnaalase auhinna võitja! Rõõmu teeb, et kauane unistus ja plaan, mida praegu tuntakse kui projekt Happyfish, on edukalt realiseerunud. Tänud kõigile, kes selle on võimalikuks teinud! 2011 Keskkonnaminister Keit Pentus annb üle Aasta Keskkonnategu 2011 auhinda Jaak Tambetsile Suur tunnustus- Aasta Keskkonnategu!

Suur tunnustus- Aasta Keskkonnategu!

Eesti Loodushoiu Keskusele ja projektile Happyfish on osaks saanud suur tunnustus- Keskkonnaministeeriumi poolt korraldatava Aasta Keskkonnateo konkursi peaauhinna- Keskkonnategu 2011 võitis Happyfish! Valik tehti 9 esitatud kandidaadi vahel ja on suur au olla aasta tähtsaima keskkonnaalase auhinna võitja! Rõõmu teeb, et kauane unistus ja plaan, mida praegu tuntakse kui projekt Happyfish, on edukalt realiseerunud. Tänud kõigile, kes selle on võimalikuks teinud!

Suur tunnustus- Aasta Keskkonnategu!
Keskkonnaminister Keit Pentus annb üle Aasta Keskkonnategu 2011 auhinda Jaak Tambetsile

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Suur tunnustus- Aasta Keskkonnategu!

Keskkonnaministeeriumi pressiteade 01 12 Eesti Loodushoiu Keskusele ja projektile Happyfish on osaks saanud suur tunnustus- Keskkonnaministeeriumi poolt korraldatava Aasta Keskkonnateo konkursi peaauhinna- Keskkonnategu 2011 võitis Happyfish! Valik tehti 9 esitatud kandidaadi vahel ja on suur au olla aasta tähtsaima keskkonnaalase auhinna võitja! Rõõmu teeb, et kauane unistus ja plaan, mida praegu tuntakse kui projekt Happyfish, on edukalt realiseerunud. Tänud kõigile, kes selle on võimalikuks teinud!

Suur tunnustus- Aasta Keskkonnategu!

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »