Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Jõe taastamistöödega kaasnevate muutuste jälgimiseks otsustasime ka 2016. aastal teha suurselgrootute seiret. aasta näitajatega on suurselgrootute seisund hakanud paranema Suurselgrootute seisund paranenud

Suurselgrootute seisund paranenud

15. dets. 2016

Jõe taastamistöödega kaasnevate muutuste jälgimiseks otsustasime ka 2016. aastal teha suurselgrootute seiret.

Henn Timm võttis proovid aastast 2012 seires olnud kohtadest, lisaks ka uutest, taastatud jõelõikudest. Võrreldes 2015. aasta näitajatega on suurselgrootute seisund hakanud paranema.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Suurselgrootute seisund paranenud

Henn Timm võttis proovid aastast 2012 seires olnud kohtadest, lisaks ka uutest, taastatud jõelõikudest Võrreldes 2015 Jõe taastamistöödega kaasnevate muutuste jälgimiseks otsustasime ka 2016. aastal teha suurselgrootute seiret.

Suurselgrootute seisund paranenud

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »