Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Taastatud jõelõikude taimestik taastub jõudsalt. Seda näitab ekspertide poolt läbiviidud uuring. pdf 1,3Mb) Suurtaimestiku uuring

Suurtaimestiku uuring

20. nov. 2018

Taastatud jõelõikude taimestik taastub jõudsalt. Seda näitab ekspertide poolt läbiviidud uuring.

Laeva jõe alamjooksu kahe lõigu taasavamisest on möödunud neli ja kaks aastat. Selle aja jooksul on ka taimestik jõudnud uutesse jõelõikudesse levida. Uuringu käigus hinnati suurtaimestiku alusel jõe seisundit ja uuringu tulemused  näitavad, et varem avatud jõe osades on jõgi jõudnud saavutada kas hea või väga hea seisundi ja ka hiljem avatud lõikudes on juba hea seisundi tunnuseid.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Suurtaimestiku uuring

Laeva jõe alamjooksu kahe lõigu taasavamisest on möödunud neli ja kaks aastat Selle aja jooksul on ka taimestik jõudnud uutesse jõelõikudesse levida Taastatud jõelõikude taimestik taastub jõudsalt. Seda näitab ekspertide poolt läbiviidud uuring.

Suurtaimestiku uuring

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »