Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Peale suuremate kaevetööde teostamist ja voolusängi taasavamist vaatasime, kuidas näeb taastatud jõgi välja õhust. Ka talvine, lumiste kallaste vahel looklev jõgi on kaunis. Lennuvideo, detsember 2016 Talvine video taastatud Laeva jõest

Talvine video taastatud Laeva jõest

22. veebr. 2017

Peale suuremate kaevetööde teostamist ja voolusängi taasavamist vaatasime, kuidas näeb taastatud jõgi välja õhust. Ka talvine, lumiste kallaste vahel looklev jõgi on kaunis.

Lennuvideo, detsember 2016

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Talvine video taastatud Laeva

Lennuvideo, detsember 2016 Peale suuremate kaevetööde teostamist ja voolusängi taasavamist vaatasime, kuidas näeb taastatud jõgi välja õhust. Ka talvine, lumiste kallaste vahel looklev jõgi on kaunis.

Talvine video taastatud Laeva jõest

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »