Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Meelis Tambets tutvustas Emajõe elustikku ja LIFE projektide käigus tehtud töid nii Lutsu raamatukogus toimunud kohtumisel linnarahvaga kui ka Emajõe lodjaseltsi ujuvale kohvikule kogunenud loodushuvilistele Tartu loodusfestival

Tartu loodusfestival

1. juulil 2016

Keskkonnaamet ja Lodjaselts korraldasid Tartu Loodusfestivali, kuhu kutsuti esinema Emajõe ja Alam-Pedja teemadel meie esindajaid. Meelis Tambets tutvustas Emajõe elustikku ja LIFE projektide käigus tehtud töid nii Lutsu raamatukogus toimunud kohtumisel linnarahvaga kui ka Emajõe lodjaseltsi ujuvale kohvikule kogunenud loodushuvilistele.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tartu loodusfestival

Keskkonnaamet ja Lodjaselts korraldasid Tartu Loodusfestivali, kuhu kutsuti esinema Emajõe ja Alam-Pedja teemadel meie esindajaid Meelis Tambets tutvustas Emajõe elustikku ja LIFE projektide käigus tehtud töid nii Lutsu raamatukogus toimunud kohtumisel linnarahvaga kui ka Emajõe lodjaseltsi ujuvale kohvikule kogunenud loodushuvilistele

Tartu loodusfestival

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »