Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Sild üle Laeva kanali ja edasi luhale viiv tee sai valmis! Tee leidis juba ka kasutamist suvel kogutud luhaheina väljaveoks Tee-ehitus lõpetatud!

Tee-ehitus lõpetatud!

6. veebr. 2018

Sild üle Laeva kanali ja edasi luhale viiv tee sai valmis!

Õnneks oli jaanuaris piisavalt külmasid, et kallurid, buldooserid ja kopad said vana tee katteks killustikust kaasaegse tee ehitada. Tee on oluline, et esinduslike ja väärtuslike Emajõe luhtade hooldus saaks probleemivabamalt toimuda ja jätkuda ka tulevikus. Tee leidis juba ka kasutamist suvel kogutud luhaheina väljaveoks.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tee-ehitus lõpetatud!

Õnneks oli jaanuaris piisavalt külmasid, et kallurid, buldooserid ja kopad said vana tee katteks killustikust kaasaegse tee ehitada Tee on oluline, et esinduslike ja väärtuslike Emajõe luhtade hooldus saaks probleemivabamalt toimuda ja jätkuda ka tulevikus Sild üle Laeva kanali ja edasi luhale viiv tee sai valmis!

Tee-ehitus lõpetatud!

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »