Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Kui oktoobrikuus jõudsime üle Laeva kanali viiva silla õnnelikult rekonstrueerida, siis edasised ilmad ei lubanud töödega jätkata. Loodetavasti saavad Melior-M spetsialistid lähemal ajal taas masinad käivitada ja vajaliku tee valmis teha Tee-ehitus saab jätkuda

Tee-ehitus saab jätkuda

20. dets. 2017

Kui oktoobrikuus jõudsime üle Laeva kanali viiva silla õnnelikult rekonstrueerida, siis edasised ilmad ei lubanud töödega jätkata.

Viimased ilmaprognoosid lubavad aga aasta lõpuks külmasid, mis lasevad alustada tee viimase lõigu ehitust. Ettevalmistused on tehtud, tee trass on puhastatud ja ootab, et saaks raske tehnikaga peale minna. Loodetavasti saavad Melior-M spetsialistid lähemal ajal taas masinad käivitada ja vajaliku tee valmis teha.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tee-ehitus saab jätkuda

Viimased ilmaprognoosid lubavad aga aasta lõpuks külmasid, mis lasevad alustada tee viimase lõigu ehitust Ettevalmistused on tehtud, tee trass on puhastatud ja ootab, et saaks raske tehnikaga peale minna Kui oktoobrikuus jõudsime üle Laeva kanali viiva silla õnnelikult rekonstrueerida, siis edasised ilmad ei lubanud töödega jätkata.

Tee-ehitus saab jätkuda

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »