Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Emajõe luha hoolduseks Alam-Pedja looduskaitsealal on vajalik tagada juurdepääs ka Käreverest. Silla asukoht, august 2017 Tee ja silla rekonstrueerimine alanud

Tee ja silla rekonstrueerimine alanud

9. augustil 2017

Emajõe luha hoolduseks Alam-Pedja looduskaitsealal on vajalik tagada juurdepääs ka Käreverest.

Olemasolev juurdepääsutee ja sellel asuv sild üle Laeva kanali olid amortiseerunud ja ohtlikud isegi jalgsi liikudes. Et tagada hooldustehnika ligipääs ja varutava heina väljavedu, on vaja tee ja sild rekonstrueerida. Teostame selle töö koos RMK'ga. Meie osaks on looduskaitseala piiresse jääva teelõigu ja silla remont. Kogenud ettevõtja Melior-M alustas töödega augustis.

Tee ja silla rekonstrueerimine alanud
Silla asukoht, august 2017

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tee ja silla rekonstrueerimine

Olemasolev juurdepääsutee ja sellel asuv sild üle Laeva kanali olid amortiseerunud ja ohtlikud isegi jalgsi liikudes Et tagada hooldustehnika ligipääs ja varutava heina väljavedu, on vaja tee ja sild rekonstrueerida Emajõe luha hoolduseks Alam-Pedja looduskaitsealal on vajalik tagada juurdepääs ka Käreverest.

Tee ja silla rekonstrueerimine alanud

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »