Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Projekti jooksul korraldame igal suvel ühe noortele mõeldud õppelaagri. Laagrid toimuvad Alam-Pedja looduskaitseala keskuses Palupõhja külas looduskoolis. Laagris õpitakse tundma kaitseala loodusväärtusi ja nende hoidmiseks ja kaitsmiseks vajalikke tegevusi. Ekspertide juhendamisel viibitakse looduses ja õpitakse tundma piirkonna loomaliike. Tegevuste hulka kuulub ka kalapüük iseseisvalt ning osalemine koos kalateadlastega kalastiku seire läbiviimisel. docx 0,3Mb) Toimub esimene õppelaager

Toimub esimene õppelaager

14. juunil 2023

Projekti jooksul korraldame igal suvel ühe noortele mõeldud õppelaagri. Laagrid toimuvad Alam-Pedja looduskaitseala keskuses Palupõhja külas looduskoolis. Laagris õpitakse tundma kaitseala loodusväärtusi ja nende hoidmiseks ja kaitsmiseks vajalikke tegevusi. Ekspertide juhendamisel viibitakse looduses ja õpitakse tundma piirkonna loomaliike. Tegevuste hulka kuulub ka kalapüük iseseisvalt ning osalemine koos kalateadlastega kalastiku seire läbiviimisel.

Kutse laagrisse

docx (.docx 0,3Mb).

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Toimub esimene õppelaager

Kutse laagrisse ( docx 0,3Mb) Projekti jooksul korraldame igal suvel ühe noortele mõeldud õppelaagri. Laagrid toimuvad Alam-Pedja looduskaitseala keskuses Palupõhja külas looduskoolis. Laagris õpitakse tundma kaitseala loodusväärtusi ja nende hoidmiseks ja kaitsmiseks vajalikke tegevusi. Ekspertide juhendamisel viibitakse looduses ja õpitakse tundma piirkonna loomaliike. Tegevuste hulka kuulub ka kalapüük iseseisvalt ning osalemine koos kalateadlastega kalastiku seire läbiviimisel.

Toimub esimene õppelaager

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »