Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Võsa lõikus Aiu luhal, veebruar 2014 Tööd Aiu luhal alanud

Tööd Aiu luhal alanud

25. veebr. 2014

Alustasime võsa eemaldamise töödega projekti alal, mida kutsutakse kohalike seas Aiu luhaks. Endise Laeva jõe (praegu Karisto oja) kallas ja kohati ka luht laiemalt on võsastunud. Võsa eemaldamisega taastame hinnalisi pool-looduslikke kooslusi ja suureneb oluliselt luhal kudevate kalade koelmute pindala. Võsa eemaldamine on ka oluline ettevalmistustöö Laeva jõe loodusliku sängi taastamiseks.

Tööd Aiu luhal alanud
Võsa lõikus Aiu luhal, veebruar 2014

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tööd Aiu luhal alanud

Alustasime võsa eemaldamise töödega projekti alal, mida kutsutakse kohalike seas Aiu luhaks Endise Laeva jõe (praegu Karisto oja) kallas ja kohati ka luht laiemalt on võsastunud

Tööd Aiu luhal alanud

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »