Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Kõik ettevalmistused jõe taastamistööde jätkumiseks on tehtud. Varasema kogemusega töövõtja on tehnika kohale toonud. Ühendus on taastatud Tööd Älevi luhal alanud

Tööd Älevi luhal alanud

15. augustil 2016

Kõik ettevalmistused jõe taastamistööde jätkumiseks on tehtud. Varasema kogemusega töövõtja on tehnika kohale toonud.

Tööd Laeva jõe järgmise, Älevi luhal asuva lõigu taastamiseks on alanud. Kokku taastame ligi 3 km looklevat jõge.

Tööd Älevi luhal alanud
Ühendus on taastatud

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tööd Älevi luhal alanud

Tööd Laeva jõe järgmise, Älevi luhal asuva lõigu taastamiseks on alanud Kokku taastame ligi 3 km looklevat jõge Kõik ettevalmistused jõe taastamistööde jätkumiseks on tehtud. Varasema kogemusega töövõtja on tehnika kohale toonud.

Tööd Älevi luhal alanud

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »