Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Järgmisel aastal plaanime ette võtta juba suurema ala Tööd Prästvike järvel

Tööd Prästvike järvel

20. okt. 2015
Tööd Prästvike järvel
Järv on roogu täis kasvanud

Alustasime Prästviki järve korrastustöödega. Puhastasime Truxoriga järve lõunaosas ligikaudu 2 hektarit seal kasvanud taimestikust. Masin töötas tõrgeteta ja tulemus sai väga hea. Järgmisel aastal plaanime ette võtta juba suurema ala.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tööd Prästvike järvel

Järv on roogu täis kasvanud Alustasime Prästviki järve korrastustöödega Puhastasime Truxoriga järve lõunaosas ligikaudu 2 hektarit seal kasvanud taimestikust

Tööd Prästvike järvel

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »