Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Sellesügisesed tööd Vormsi saarel algasid taas. Truxor lõikab ja kogub roogu ja muud taimestikku järve põhjaosas. Prästvike järv, august 2017 Tööd Prästvike järvel

Tööd Prästvike järvel

21. augustil 2017

Sellesügisesed tööd Vormsi saarel algasid taas. Truxor lõikab ja kogub roogu ja muud taimestikku järve põhjaosas.

Sellel sügisel on plaanis hooldada 10 hektarit järve. Paiguti on roog väga kõrge ja tööd on väga keerulised. Loodame, et tehnika ei vea alt ja ilm ei valmista halbu üllatusi.

Tööd Prästvike järvel
Prästvike järv, august 2017

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tööd Prästvike järvel

Sellel sügisel on plaanis hooldada 10 hektarit järve Paiguti on roog väga kõrge ja tööd on väga keerulised Sellesügisesed tööd Vormsi saarel algasid taas. Truxor lõikab ja kogub roogu ja muud taimestikku järve põhjaosas.

Tööd Prästvike järvel

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »