Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Suuremad tööd Vormsi saarel käivad Prästvike järvel. Roolõikus on lõpetatud, ootab äravedu.   Truxor on kogunud roo auna Tööd Vormsil jätkuvad

Tööd Vormsil jätkuvad

13. dets. 2017

Suuremad tööd Vormsi saarel käivad Prästvike järvel. Roolõikus on lõpetatud, ootab äravedu.

Roolõikus järve põhjaosas on kulgenud hästi. Lõigatud roog on kokku veetud järve põhjaotsa, äravedu algab suuremate külmade saabudes. Kokku on puhastatud üle 20 hektari järve pinnast.

 

Tööd Vormsil jätkuvad
Truxor on kogunud roo auna

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tööd Vormsil jätkuvad

Roolõikus järve põhjaosas on kulgenud hästi Lõigatud roog on kokku veetud järve põhjaotsa, äravedu algab suuremate külmade saabudes Suuremad tööd Vormsi saarel käivad Prästvike järvel. Roolõikus on lõpetatud, ootab äravedu.

Tööd Vormsil jätkuvad

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »