Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Heitlike ilmade ja tundlike pinnaseolude tõttu on tähtis iga päev, mis on võimalik jõe taastamisega tegeleda. Loodame, et nii jätkub ja saame lähinädalatel suuremad tööd lõpetatud Jõe taastamine jätkub hoogsalt

Jõe taastamine jätkub hoogsalt

20. okt. 2016

Heitlike ilmade ja tundlike pinnaseolude tõttu on tähtis iga päev, mis on võimalik jõe taastamisega tegeleda.

Jõe taastamine jätkub hoogsalt
Ekskavaator Älevi luhal
Jõe taastamine jätkub hoogsalt
Taastatud Laeva jõgi Älevi luhal

Laeva jõe Älevi luha lõigu taastamise tööd on edenenud hästi ja üle poole töödest on tehtud. Augustis sadanud suured vihmad peletasid küll korraks tehnika luhalt minema, aga praegu on olud soodsad. Loodame, et nii jätkub ja saame lähinädalatel suuremad tööd lõpetatud.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Jõe taastamine jätkub hoogsalt

Ekskavaator Älevi luhal Taastatud Laeva jõgi Älevi luhal Laeva jõe Älevi luha lõigu taastamise tööd on edenenud hästi ja üle poole töödest on tehtud Augustis sadanud suured vihmad peletasid küll korraks tehnika luhalt minema, aga praegu on olud soodsad Heitlike ilmade ja tundlike pinnaseolude tõttu on tähtis iga päev, mis on võimalik jõe taastamisega tegeleda.

Jõe taastamine jätkub hoogsalt

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »