Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Peale aastatepikkust visa võitlust Eesti ühe suurema ja olulisema jõe - Pärnu jõe - ja selle ulatusliku jõgikonna vabastamiseks Sindi paisust, on saavutatud märgatav võit - riik sai paisu omanikuks! Nüüd saab asuda reaalselt selle eemaldamise kallale Töövõit Sindi paisul!

Töövõit Sindi paisul!

Peale aastatepikkust visa võitlust Eesti ühe suurema ja olulisema jõe - Pärnu jõe - ja selle ulatusliku jõgikonna vabastamiseks Sindi paisust, on saavutatud märgatav võit - riik sai paisu omanikuks! Nüüd saab asuda reaalselt selle eemaldamise kallale.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Töövõit Sindi paisul!

Peale aastatepikkust visa võitlust Eesti ühe suurema ja olulisema jõe - Pärnu jõe - ja selle ulatusliku jõgikonna vabastamiseks Sindi paisust, on saavutatud märgatav võit - riik sai paisu omanikuks! Nüüd saab asuda reaalselt selle eemaldamise kallale

Töövõit Sindi paisul!

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »