Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Sellekevadined tõugja paljundamine oli taas edukas. Haaslaval kasvas jõkke asustamiseks sobivaks üle 10000 tõugja maimu. Asustasime Emajõkke Alam-Pedja alale 12 000 noorkala, kes on vajalikuks toeks Emajõe süsteemi tõugjapopulatsioonile. Projekti eesmärgid said täidetud ja omandatud kogemus on väärtuslik. Noored tõugjad Emajõel, oktoober, 2012 Tõugja asustamise töö tehtud

Tõugja asustamise töö tehtud

Sellekevadined tõugja paljundamine oli taas edukas. Haaslaval kasvas jõkke asustamiseks sobivaks üle 10000 tõugja maimu. Asustasime Emajõkke Alam-Pedja alale 12 000 noorkala, kes on vajalikuks toeks Emajõe süsteemi tõugjapopulatsioonile. Projekti eesmärgid said täidetud ja omandatud kogemus on väärtuslik.

Tõugja asustamise töö tehtud
Noored tõugjad Emajõel, oktoober, 2012

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tõugja asustamise töö tehtud

Noored tõugjad Emajõel, oktoober, 2012 Sellekevadined tõugja paljundamine oli taas edukas. Haaslaval kasvas jõkke asustamiseks sobivaks üle 10000 tõugja maimu. Asustasime Emajõkke Alam-Pedja alale 12 000 noorkala, kes on vajalikuks toeks Emajõe süsteemi tõugjapopulatsioonile. Projekti eesmärgid said täidetud ja omandatud kogemus on väärtuslik.

Tõugja asustamise töö tehtud

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »