Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Hoolimata pikale veninud ja jahedast kevadest on tõugja inkubeerimine õnnestunud! Tõugja vastsed Tõugjad koorunud!

Tõugjad koorunud!

19. mail 2017

Hoolimata pikale veninud ja jahedast kevadest on tõugja inkubeerimine õnnestunud!

Riina Kaldal on unetud ööd möödas, tõugjad koorusid ja ootavad nüüd välitiikidesse laskmist. Paljundamine ei olnud lihtne, veeolud ei tahtnud kuidagi soodsaks minna, aga hoolimata keerulistest oludes õnnestus eesmärgid täita.

Tõugjad koorunud!
Tõugja vastsed

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tõugjad koorunud!

Riina Kaldal on unetud ööd möödas, tõugjad koorusid ja ootavad nüüd välitiikidesse laskmist Paljundamine ei olnud lihtne, veeolud ei tahtnud kuidagi soodsaks minna, aga hoolimata keerulistest oludes õnnestus eesmärgid täita Hoolimata pikale veninud ja jahedast kevadest on tõugja inkubeerimine õnnestunud!

Tõugjad koorunud!

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »