Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Tuura asurkonna taastamise projekt LIFE Baltic Sturgeon pidulik avaüritus toimus Narvas, kus keskkonnaminister Madis Kallas ja Narva abilinnapea Irina Smirnova lasid Narva jõkke noori tuurasid, et need tuleksid kümnekonna aasta pärast tagasi kodujõkke kudema ja taastuks looduslik asurkond. 2022 Tuura asustamise projekti pidulik algus

Tuura asustamise projekti pidulik algus

2. nov. 2022

Tuura asurkonna taastamise projekt LIFE Baltic Sturgeon pidulik avaüritus toimus Narvas, kus keskkonnaminister Madis Kallas ja Narva abilinnapea Irina Smirnova lasid Narva jõkke noori tuurasid, et need tuleksid kümnekonna aasta pärast tagasi kodujõkke kudema ja taastuks looduslik asurkond.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tuura asustamise projekti pidulik

Viieaaastase projekti algust kajastasid mitmed väljaanded ja kanalid AK, 21 Tuura asurkonna taastamise projekt LIFE Baltic Sturgeon pidulik avaüritus toimus Narvas, kus keskkonnaminister Madis Kallas ja Narva abilinnapea Irina Smirnova lasid Narva jõkke noori tuurasid, et need tuleksid kümnekonna aasta pärast tagasi kodujõkke kudema ja taastuks looduslik asurkond.

Tuura asustamise projekti pidulik algus

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »