Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Nõrglubjaallikad on eriline harvaesinev ja tihti ka raskesti äratuntav allikatüüp, mille kohta ei ole põhjalikke uuringuid tehtud. Seetõttu on nende kirjeldamiseks ja hindamiseks vajalik läbi viia mitmeid uuringuid. Lubjakünka allika uuringud Vormsil, Nele Ingerpuu ja Elle Puurmann Välitööd

Välitööd

13. augustil 2014

Nõrglubjaallikad on eriline harvaesinev ja tihti ka raskesti äratuntav allikatüüp, mille kohta ei ole põhjalikke uuringuid tehtud. Seetõttu on nende kirjeldamiseks ja hindamiseks vajalik läbi viia mitmeid uuringuid.

Eksperdid ja koostööpartnerid on usinalt alasid külastanud ja koguvad andmeid edasiste tegevuste ettevalmistamiseks. Esimene ring põhjaloomastikust, sammaldest ja soontaimedest on käidud, aruanded vormistamisel. Hüdroloogia ja geoloogia uuringud toimuvad ka vastavalt sõlmitud lepingule.

Välitööd
Lubjakünka allika uuringud Vormsil, Nele Ingerpuu ja Elle Puurmann

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Välitööd

Eksperdid ja koostööpartnerid on usinalt alasid külastanud ja koguvad andmeid edasiste tegevuste ettevalmistamiseks Esimene ring põhjaloomastikust, sammaldest ja soontaimedest on käidud, aruanded vormistamisel Nõrglubjaallikad on eriline harvaesinev ja tihti ka raskesti äratuntav allikatüüp, mille kohta ei ole põhjalikke uuringuid tehtud. Seetõttu on nende kirjeldamiseks ja hindamiseks vajalik läbi viia mitmeid uuringuid.

Välitööd

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »