Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Suuremad tööd algavad järgmisel aastal Voolutõkete ehitamine jätkub

Voolutõkete ehitamine jätkub

30. nov. 2015

Sulgesime esimese kraavi ka Viidumäel. Paigaldasime veekindlast vineerist tõkke ühele kraavile paljudest, mis juhib vett Viidumäe lõunapoolsetest allikatest ja allikasoost kaitsealalt välja. Suuremad tööd algavad järgmisel aastal.

Voolutõkete ehitamine jätkub

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Voolutõkete ehitamine jätkub

Sulgesime esimese kraavi ka Viidumäel Paigaldasime veekindlast vineerist tõkke ühele kraavile paljudest, mis juhib vett Viidumäe lõunapoolsetest allikatest ja allikasoost kaitsealalt välja

Voolutõkete ehitamine jätkub

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »