Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Ükski töö ei ole enne tehtud kui ka paberitöö on tehtud. Nüüd võib ütelda, et Vormsi Allika matkarada on valmis - Vormsi vallavalitsus väljastas eelmise aasta lõpus raja kasutusloa! Raja pidulik avamine toimub maikuus, mis on ka  looduskaitsekuu ja tähistatakse ka Loodusdirektiivi ja LIFE programmi aastapäevi Vormsi Allika matkaraja kasutusluba käes!

Vormsi Allika matkaraja kasutusluba käes!

11. jaan. 2018

Ükski töö ei ole enne tehtud kui ka paberitöö on tehtud. Nüüd võib ütelda, et Vormsi Allika matkarada on valmis - Vormsi vallavalitsus väljastas eelmise aasta lõpus raja kasutusloa!

Kahe kilomeetri pikkune matkarada, kus on ka kaks vaateplatvormi ja vaatetorn, on avalikuks kasutamiseks vastu võetud. Külastajad näevad kolme erinevat allikat, erinevaid metsa ja sooelupaiku ning Prästvike järve ilma loodusele kahju tekitamata sõltumata ilmast. Raja pidulik avamine toimub maikuus, mis on ka  looduskaitsekuu ja tähistatakse ka Loodusdirektiivi ja LIFE programmi aastapäevi.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vormsi Allika matkaraja kasutusluba

Kahe kilomeetri pikkune matkarada, kus on ka kaks vaateplatvormi ja vaatetorn, on avalikuks kasutamiseks vastu võetud Külastajad näevad kolme erinevat allikat, erinevaid metsa ja sooelupaiku ning Prästvike järve ilma loodusele kahju tekitamata sõltumata ilmast Ükski töö ei ole enne tehtud kui ka paberitöö on tehtud. Nüüd võib ütelda, et Vormsi Allika matkarada on valmis - Vormsi vallavalitsus väljastas eelmise aasta lõpus raja kasutusloa!

Vormsi Allika matkaraja kasutusluba käes!

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »