Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Truxor on taas töökorda viidud ja Vormsile toimetatud. Prästvike järve kagunurk, roog lõigatud Vormsil jätkuvad tööd

Vormsil jätkuvad tööd

8. sept. 2016

Truxor on taas töökorda viidud ja Vormsile toimetatud.

Vormsil jätkuvad Prästvike järve hooldustööd. Esimesed hektarid käesolevaks aastaks plaanitud kümnest hektarist roo eemaldamisest on tehtud.

Vormsil jätkuvad tööd
Prästvike järve kagunurk, roog lõigatud

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vormsil jätkuvad tööd

Vormsil jätkuvad Prästvike järve hooldustööd Esimesed hektarid käesolevaks aastaks plaanitud kümnest hektarist roo eemaldamisest on tehtud Truxor on taas töökorda viidud ja Vormsile toimetatud.

Vormsil jätkuvad tööd

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »