Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Käes on aeg lasta oma loomulikku elupaika esimesed selleaastased tõugjamaimud. Esimesel päeval lasime Emajõkke Alam-Pedja looduskaitsealal erinevates kohtades umbes 30 000 sellesuvist tõugjat. Tõugjad on kasvanud Haaslava kalamajandi tiikides hästi ja on keskmiselt üle 10 cm pikkused. Tõugja asustamine Emajõkke, oktoober 2011 Alustasime tõugja asustamisega Emajõkke

Alustasime tõugja asustamisega Emajõkke

Käes on aeg lasta oma loomulikku elupaika esimesed selleaastased tõugjamaimud. Esimesel päeval lasime Emajõkke Alam-Pedja looduskaitsealal erinevates kohtades umbes 30 000 sellesuvist tõugjat. Tõugjad on kasvanud Haaslava kalamajandi tiikides hästi ja on keskmiselt üle 10 cm pikkused.

Alustasime tõugja asustamisega Emajõkke
Tõugja asustamine Emajõkke, oktoober 2011

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Alustasime tõugja asustamisega Emajõkke

Tõugja asustamine Emajõkke, oktoober 2011 Käes on aeg lasta oma loomulikku elupaika esimesed selleaastased tõugjamaimud. Esimesel päeval lasime Emajõkke Alam-Pedja looduskaitsealal erinevates kohtades umbes 30 000 sellesuvist tõugjat. Tõugjad on kasvanud Haaslava kalamajandi tiikides hästi ja on keskmiselt üle 10 cm pikkused.

Alustasime tõugja asustamisega Emajõkke

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »